Gökhan’ın Bal Çiftliği

17760 Bademli/Gökçeada/Çanakkale, Türkiye(2)

Tel: 0 541 459 75 16

  • Organik ve Doğal Ürünler


Açıklama

Gökhan’ın Bal Çiftliği

Aslen Gökçeadalı olan Gökhan Küçüközen’in arıcılık serüveni çok uzun olmasa da zahmetli yıllara dayanıyor. Karşılaştığınız ilk andan itibaren yaydığı pozitif enerji ile kendinizi bir anda sanki 20 yıllık bir dostunuzla muhabbet ederken bulabiliyorsunuz. Oldukça sempatik ve insana değer verdiği her halinden anlaşılan kişiliğiyle, tıpkı yetiştirdiği arılar gibi de enerjik ve çalışkan Gökhan, sizleri Eski Bademli‘de bulunan bal çiftliğinde ağırlıyor.

Gökhan Küçüközen Kimdir?

Aslında eski bir kaleci olan Gökhan, sakatlanarak futbolu bıraktıktan sonra ne yapacağına karar vermek istemiş. Kendi deyimiyle birkaç arkadaşının arıcılık yap uğraşmazsın dediklerini ve kendisini kandırdıklarını söyleyen Gökhan’ın arıcılık serüveni oldukça yoğun uğraşlar içerisinde geçmiş. Çiftliğini kurana dek sürdürdüğü mücadele organik bal sertifikasyonu alması ile sınıf atlamış, sertifikasyonu takip eden süreçte de sayısız bal ve takdir yazısı kazanmış Gökhan.

Arılar, Bal, Polen ve Propolis Üzerine

Adaya gelerek çiftliğini ziyaret edenleri bir müşteriden çok misafir ve dost olarak kabul eden Gökhan, arıcılık ve bal üretimi konusundaki tüm sorularınızı içtenlikle yanıtlıyor. Hatta arıların kaç gün yaşa dığından tutun da propolisin faydalarına kadar merak ettiğiniz tüm konularda bilgi edinebiliyorsunuz. Milyonlarca işçinin arasında en az onlar kadar çalışan bir insan tabirini Gökhan için kullanırsak sanırız hata etmeyiz.

Bal, polen ve propolisin nasıl üretildiğine canlı tanıklık etmek, organik ve gerçek bal nedir gibi sorularınıza kendiniz görerek yanıt bulmak istiyorsanız mutlaka Gökhan’ın Bal Çiftliği‘ni ziyaret etmelisiniz.

Gökhan’ın Bal Çiftliği’nde Sürprizler Sizi Bekliyor

Gökhan, çiftliğinde hazırladığı standında küçük hediyeliklere ve adada üretilen zeytinyağlarına da yer vermiş. Gökçeada‘nın gerçek ve doğal zeytinyağının tadına bakmak istiyorsanız Gökhan’ın standını mutlaka ziyaret etmelisiniz. Kovanların ve standın arasından geçerek karşılaştığınız mini tarlada ise Gökhan’ın elinden çıkmış ilaçsız ve tamamen doğal olarak ürettiği mevsim sebze ve meyvelerine ulaşabilir, dilerseniz küçük bir poşetle tamamen doğal olan bu ürünlerden satın alabilirsiniz.

Ha unutmadan, çiftliğin kapısında sizi Kocaayak karşılıyor, havlarsa korkmayın Gökhan’ın tabiriyle kapı zilidir kendileri ve bağlıdır 🙂


İnceleme

İnceleme Yap
2 İnceleme
  • Lokasyon
  • Mekan
  • Fiyat
  • Kalite

avatar - Apr, 22, 2017 -

Berkant Dindar

Mekan olarak da üretim olarak da oldukça organik ve doğal bir ortam sizi karşılıyor. Gökhan Bey'in anlattığı her bilgide yaşadığı heyecana ortak oluyorsunuz, gerçekten pozitif ve kesinlikle bal ve arıcılık ürünleri hakkında bilgilendirici bir yer. Adının tam karşılığı olan bu bal çiftliği kesinlikle görülmeli ve organik ürünlerden alınmalı.

avatar - Apr, 18, 2017 -

Ayla Sarfaklarlı

Haberlerde izlediğimiz ve bize adaya gidip tanışmalıyız dedirten Gökhan Küçüközen'in bal çiftliği mükemmeldi. Adaya gittiğimize değdi diyebilirim, her metrekaresinde emeğin yer aldığı bir mekan. Gerçek anlamda kaliteli bal yemek, balın doğruları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız mutlaka uğramalısınız.