Değirmentepe Cafe & Restoran

Cumhuriyet, 17760 Gökçeada/Çanakkale, Türkiye(1)

Tel: 0 286 888 00 01 / 0 543 880 17 17

  • Restoran & Kafe


Açıklama

Değirmentepe Cafe & Restoran

Gökçeada’nın merkezinde bulunan eski yel değirmeninin restorasyonu ve yeniden yapılmasıyla hizmete açılan Değirmentepe Cafe, ada merkezinin tam ortasındaki hakim bir tepede yer alıyor. 2016 yılında tamamlanan restorasyon projesi ile birlikte hizmet vermeye başlayan Değirmentepe Cafe’de kapalı ve açık bölümlerin yanı sıra çocuk bahçesi ve toplantı, düğün gibi organizasyonlar için de kapalı bir bölüm bulunuyor.

Zengin Bir Menü Sizi Bekliyor

Oldukça zengin bir mutfağa sahip Değirmentepe Cafe’ye ister sabah kahvaltısı isterseniz akşam yemeği için uğrayabilir, sıcak yaz günlerinde adayı keşfe çıktığınızda soğuk içeceklerle serin bir mola verebilirsiniz. Gökçeada‘nın zengin meyvelerinden yapılan reçellerin süslediği zengin bir kahvaltı sunan Değirmentepe Cafe, güne enerjik başlamanızı sağlayabilir. Gerek salata gerekse sıcak yemeklerde de çok çeşitli alternatifler sunan Değirmentepe Cafe’de alfredo soslu fettuciniden tagliatelliye kadar pek çok İtalyan makarnasının yanında adanın çok özel etlerinden üretilmiş zengin et ve tavuk menülerine kadar pek çok lezzeti bulabilirsiniz.

Mükemmel Manzara

Çevreye çok hakim bir tepede güzel bir proje ile hayat bulan Değirmentepe Cafe’den bir bakışta Eski Bademli, Kaleköy, Semadirek Adası, Zeytinliköy ve Gökçeada’nın merkez yerleşimlerini görebiliyorsunuz. Oldukça ferah ve yaz aylarında güzel bir esintiye sahip olan Değirmentepe Cafe’ye özellikle akşam saatlerinde gelmek isteyenler için ince bir hırka almalarını öneriyoruz zira Gökçeada’nın hiç kesilmeyen rüzgarı sizi biraz üşütebilir.


İnceleme

İnceleme Yap
1 İnceleme
  • Lokasyon
  • Mekan
  • Fiyat
  • Kalite

- Mar, 27, 2017 -

numan türle

Adanın en kaliteli mekanlarından bir tanesi. Mükemmel bir konuma sahip, sabah kahvaltısının keyfine varacağınızdan şüphe etmeyin.