Dami İmroz

Zeytinliköy, 17760 Zeytinliköy Köyü/Gökçeada/Çanakkale, Türkiye(0)

Tel: 0530 285 63 75 / 0 555 743 18 08

  • Restoran & Kafe

Gökçeada Dami İmroz

Açıklama

Gökçeada’nın en önemli Rum köylerinden biri olan Zeytinliköy’ün girişinde yer alan Dami İmroz, Necdet Bey’in emekli olduktan sonra adada kalmaya karar vermesiyle açılmış bir aile işletmesi. Restoran ve kafe olarak hizmet veren Dami, küçük ve şirin bir işletme. Sabah saatlerinde 10:00-14:00 arasında kahvaltı hizmeti de alabileceğiniz mekan hayli keyifli ve havadar bir noktada bulunuyor. Zeytinliköy’ün güzel manzarasına hakim bir noktada yer alan Dami İmroz’da Rum ve Türk mezelerinin yanı sıra yöresel ve geleneksel lezzetleri de bulabilirsiniz.

Gökçeada’nın Doğal ve Organik Ürünleri Kullanılıyor

Kahvaltıdan akşam yemeğine kadar Dami’nin sunduğu tüm lezzetlerde kullanılan ürünler tamamıyla Gökçeada ürünü. Dilerseniz şarap ve diğer alkol tercihlerinizde Suvla şaraplarını veya bölgede üretilen diğer ürünleri de bulabilirsiniz. Dami’de kullanılan et ve süt ürünleri adada organik sertifikasıyla üretim yapan Elta’dan, bal ise yine organik sertifikasyonuna sahip Gökhan’ın Bal Çiftliği‘nden geliyor.

İsterseniz keyifli bir sabah kahvaltısı isterseniz de güzel bir akşam yemeğinin tadına bakabilir, Dami’nin sizlere sunduğu sıcak ortamın tadını çıkarabilirsiniz. Dami’de sabah kahvaltıları 10:00-14:00 saatleri arasında sunulurken, akşam yemeği rezervasyonları ise 19:00’dan itibaren kabul ediliyor. Özellikle akşam yemeği için talep yoğunluğu nedeniyle önceden rezervasyon yaptırmanızda fayda var.


İnceleme

İnceleme Yap
0 İnceleme
  • Lokasyon
  • Mekan
  • Fiyat
  • Kalite