Balbadem Cafe

Fatih Mh., Yelda Sk., 17760 Gökçeada/Çanakkale, Türkiye(0)

Tel: 0 532 366 10 84

  • Restoran & Kafe


Açıklama

Balbadem Cafe

Gökçeada’nın merkezinde 2014 yılında Arzu Güvercin tarafından açılan Balbadem Cafe, kısa sürede tüm adalıların ilgisini çeken ve adaya uğrayan turistlerin de beğenisini kazanan kaliteli bir mekan. 2014 yılında eski bir taş binanın yeniden restore ve dekore edilmesiyle birlikte nefes almaya başlayan Balbadem Cafe, hem yaz hem de kış aylarında hizmet veren ender mekanlardan bir tanesi.

Ada Rüyası Sizi Bekliyor

Balbadem Cafe’nin hemen önünde yer alan küçük bahçesinde bulunan dut ağaçları ve binanın dış dekorasyonu da misafirlere ayrı bir güzellik sunuyor. Özellikle sıcak yaz aylarında dut ağaçlarının gölgesinde buz gibi el yapımı karadut suyunu içmenizi tavsiye ediyoruz. Açıldığı günden bu yana adaya getirdiği farklı konsepti ve yenilikleriyle adından söz ettirmeyi başaran Balbadem Cafe’nin Ada Rüyası ve Balbadem Kurabiyeleri gibi çok özel lezzetleri de bulunuyor. Ada Rüyası farklı bir damat tadı arayanlar için oldukça güzel ve özel olarak hazırlanmış kaliteli bir tatlı alternatifi.

Gökçeada’nın merkezinde sabah 08:00-23:00 saatleri arasında açık olan Balbadem Cafe, tatlı ve sıcak, soğuk içecek alternatiflerinin yanısıra karnı acıkan  misafirlerine tost ve sandviç çeşitleri, zeytinyağlılar, köfte, çöp şiş ve çorba gibi alternatifler de sunuyor. Ayrıca Gökçeada‘da nerede kahvaltı yapılır sorusuna da cevap veren oldukça güzel bir kahvaltı hizmeti sunan Balbadem Cafe, sunduğu doyurucu ve doğal kahvaltılarıyla da ön plana çıkıyor.


İnceleme

İnceleme Yap
0 İnceleme
  • Lokasyon
  • Mekan
  • Fiyat
  • Kalite