3. Gökçeada Motosiklet Festivali

Imbros, 17760 Imbros/Çanakkale, Turkey(1)

Tel:

  • Etkinlikler


Açıklama

Gökçeada Motosiklet Kulübü’nün bu yıl üçüncüsünü düzenleyeceği Gökçeada Motosiklet Festivali, 24-27 Ağustos tarihleri arasında Kuzulimanı festival alanı başta olmak üzere tüm Gökçeada’da gerçekleştirilecek organizasyon ve motosiklet gezileri ile gerçekleştirilecek. Gökçeada Motosiklet Kulübü Başkanı Semih Tevs‘in çabaları ve Gökçeada Belediyesi’nin katkılarıyla 3 yıldan bu yana düzenlenen festivale ilgi her geçen yıl artıyor. Geçtiğimiz yıl yaklaşık 800 motosiklet severin katıldığı festivale bu yıl binin üzerinde motosikletlinin katılması bekleniyor.

Gökçeada Motosiklet Festivali Nerede Düzenleniyor?

Gökçeada Haritası

3. Gökçeada Motosiklet Festivali, her yıl olduğu gibi Kuzulimanı’ndaki festival alanında gerçekleştirilecek. Konserler ve diğer bazı etkinlikler festival alanında gerçekleştirilirken ödüllü yarışmalar ve sürüş pratikleri ise eski havalimanında gerçekleştirilecek. Etkinlik takviminde yer alan bölgeler için Gökçeada haritasına göz atabilirsiniz, dilerseniz harita üzerinden kendi rotalarınızı belirleyerek mini bir ada turu oluşturabilirsiniz.

Gökçeada’da Gezilecek Yerler

Gökçeada, Rum köyleri başta olmak üzere Marmaros, Gizli Liman, Laz Koyu, Tuz Gölü ve Kefalos plajı gibi gezilecek pek çok noktaya sahip. Hazır festivale gelmişken Gökçeada’nın mükemmel denizine girmemek olmaz. Laz Koyu, Uğurlu ve Kefalos Plajlarının yanı sıra Yıldız Koy ve hemen ona yarım saatlik yürüme mesafesinde bulunan Mavi Koy’u mutlaka görmelisiniz.

Motosiklet ve Kamp mı dediniz?

Gökçeada Motosiklet Festivali boyunca kamp atmak veya çadır kurmak istiyorsanız adanın tüm noktaları size açık. İster festival alanına isterseniz Yıldız Koy’da bulunan Arkadia‘ya isterseniz de Gizli Liman veya Kefaloz’a kamp atabilirsiniz.

** Gökçeada konaklama alternatifleri için otel ve pansiyon sayfalarımızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz.


İnceleme

İnceleme Yap
1 İnceleme
  • Lokasyon
  • Mekan
  • Fiyat
  • Kalite

avatar - Aug, 14, 2017 -

İsmail Trakyalı

Mükemmel ve nezih bir motosiklet şenliği, geçen yıl da katılmıştım. Bu yıl da katılacağım, herkese tavsiye ediyorum.