Dijital Gökçeada Çözümleri

Gökçeada’nın dünyaya açılan kapısı Gokceadaimroz.com’a katılın, siz de yüzlerce mutlu müşteriden biri olun.

+ 150.000 Yıllık Ziyaretçi

Gökçeada’yı merak eden binlerce kişiden birisiniz. Her yıl sitemizi 150 binden fazla kullanıcı ziyaret ediyor.

+120 İşletme ve Lokasyon

Gökçeada’nın en seçkin işletmelerini dünyaya sunmaktan mutluluk duyuyoruz. 120’den fazla işletme ve lokasyon gokceadaimroz.com’da!

H24 Destek

Gökçeada hakkında merak ettiğiniz tüm soruları, görüş ve önerilerinizi 24 saat online destek ekibimizle paylaşabilirsiniz.

Yabancı Dil Desteği

Gökçeada’nın tüm dünyadaki bilinen markası olma arzusuyla yeni yılda Bulgarca ve İngilizce olarak da sitemize ulaşabileceksiniz.

Anlaşılabilir ve Doğru Yönlendirme

İşletmelerinizin özelliklerini misafirlerinize doğru ve anlaşılabilir olarak aktarıyor, lokasyon ve iletişim bilgilerinizin de kolay erişilebilir olmasına özen gösteriyoruz.

  • Sürekli Güncel
  • Müşteri Desteği
  • Görsel Destekli
  • Mobil Uyumlu

İşletmeler İçin Çözüm Ortaklığı

İşletmenizi dijital ve sanal platformlarda daha fazla duyurmak ve daha fazla kişiye ulaşmak mı istiyorsunuz? Gokceadaimroz.com sizlere çözüm ortaklıkları sunarak reklam veriminizi maksimum seviyeye çıkarır. Fiyat politikanızın yayınlanması, doğru müşteri kitlesinin size ulaşmasını sağlar.

  • Oteller
  • Restoranlar
  • Müşteri Yorumları
  • Fiyat Politikası
  • Navigasyon Desteği

Haydi Şimdi Gokceadaimroz.com’a Katılın!

Gökçeada’nın seçkin işletmeleri arasında yerinizi alın, siz de kısa sürede çok daha fazla müşteriye ulaşarak yaz sezonunu dolu geçirin. Gokceadaimroz.com internetteki çözüm ortağınız.

Kayıt Olun

Mutlu Müşterilerimiz Ne Düşünüyor?

Gokceadaimroz.com’a üye olan işletmeler neler düşünüyor, gokceadaimroz.com kendilerine ne gibi faydalar sağladı?

Taylan Şen

Gokceadam.net ile tanıştığım ekibin yeni projesine dahil olmak istedik. Müşterilerimizin tüm odalarımızı ayrı ayrı görüntüleyebilmeleri ve istediğimiz fiyatı görebilmeleri sayesinde daha rahat iletişim kurabiliyoruz.

Murat Ç

Otelimizin yerini ve iletişim bilgilerini net olarak gösterebilen, aynı zamanda geri dönüşlerin takibini almamızı sağlayan yorum sistemi sayesinde daha kaliteli ve doğru müşteriye ulaşabiliyoruz.

Sefa Altunbaşak

Uzun yıllardır sanal dünyada çok gerilerde kalan Gökçeada için harika bir hizmet üretmişler. Gokceadaimroz.com’a katıldıktan sonra hem müşteri sayımızda hem de müşteri kalitemizde artış oldu.

Deniz Öztürk

Büyük işletmelerin haricinde kalan küçük pansiyon ve apartların yanı sıra restoran, kafe veya küçük hediyelik dükkanların da ayrı bir şekilde gösterilmesi sayesinde adaya gelen turistler ada hakkında daha detaylı bilgi sahibi oluyor.