Marmara Denizinin incisi olarak bilinen Gökçeada, gerek tarihi yapısı gerekse huzurlu görünümü ile her yıl yerli ve yabancı turistlerin en çok tercih etmiş oldukları yerlerden biri haline gelmiştir. Denizinin berraklığı ve çeşitli kültürel aktivitelerinin en iyi şekilde yapılan Gökçeada birden fazla konaklama seçeneğiyle sizleri beklemektedir. Farklı otel ve pansiyonları ile her bütçeye hitap eden Gökçeada, sizlerin en iyi ve en ucuz tatili yapmanız için olanak sağlamaktadır. Kalacak yerlerinde bulunan yüksek konfor ve kalite ile birlikte uygun alternatifleri de birbiri ardına getiren Gökçeada otelleri sizlere en iyi tatili yansıtmak için sizlere yardımcı olmaktadır.

Gökçeada Kaleköy

Gökçeada Butik Otelleri

Türkiye’nin en büyük birleşim noktalarına sahip olan ve Marmara ile Ege Denizinin birleşmesinde büyük pay sahibi olan Gökçeada, birbirinden farklı konaklama seçenekleri ile her sene gelen yerli ve yabancı turistlere büyük olanaklar sağlamaktadır. Gökçeada’da konaklayarak kendinize iyi gelecek aktiviteleri yapacak ve eşsiz doğa güzelliğini keşfedebileceksiniz. Her ailenin bütçesine uygun oteller ile zekinize zevk katacağınız Gökçeada butik otelleri sizler için teker teker hazırlanmıştır.

Gökçeada içerisinde Çanakkale’nin özgü mimari stillerine sahip olunan butik otellerde sizde otantik geziler ile bu anları yaşayabilir üstelik butik otellerin her dâhim yaratmış oldukları avantajları yaşayabilirsiniz.

Gökçeada Her Şey Dahil Oteller

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz gibi Gökçeada, büyük bir hacme sahip olduğundan butik oteller ve pansiyonları ile birlikte her şey dahil konseptinde hizmet veren ve birçok kişi tarafından ziyaret edilen otelleri de bulunmaktadır. Birçok tatilcinin tercihleri arasında yer alan her şey dahil oteller aileniz ile birlikte gelip harika bir tatil geçirebileceğiniz birbirinden farklı otelleri bulunmaktadır. Gökçeada her şey dahil otelleri zengin yemek menüleri ve arzu edilen hizmet seçenekleri ile harika konseptte sizleri beklemektedir. Otellerin içerisinde bulunan SPA, hamam ya da yüzme havuzu gibi seçenekleri ile de beğeni toplayan Gökçeada her şey dahil oteller sizler için hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Birçok farklı hizmet seçenekleri ile sizlere hizmet sunan oteller her bütçeye uygun fiyat politikaları ile sizlere kapısını açmaktadır.

Gökçeada Zeytinliköy

Gökçeada Gezilecek Yerler

Eski bir tarihe sahip olan Gökçeada eski adı ile İmroz olarak bilinmektedir. Rum halkına zamanında ev sahipliği yapmış olan Gökçeada tarihinde birden fazla savaşta görmüştür. Savaşlardan kalan farklı kale ve kiliselere çokça görebilirsiniz. Özellikle turistlerin en çok ziyaret ettiği yapılardan biri olan Agia Marina Kilisesi mimari açından sunulan estetik yapılardan biridir. Gökçeada sınırları içerisinde bulunan her tarih yapısı gelen turistlerin zamanda yolculuk yapması için birbirinden farklı gerekçeler olduğu gibi tarih yapıların hiçbir şekilde bozulmadan günümüze kadar gelmesi de ada halkının güzellikleri koruduğunu göstermektedir.

Uygun Tatil Yapabilmeniz için Seçenek Gökçeada

Tarih ve doğal güzellikle ile her geçen gün daha çok turist çeken Gökçeada, birbirinden çeşit otelleri ve aktiviteleri ile sizlere daha güzel tatil yaşatabilmek için her köyünde ve plajında sizler için farklı aktiviteler mevcuttur. Gökçeada güzelliklerini en uygun fiyata yaşayabilmek için birbirinden farklı konaklama yerleri de mevcuttur. Sizlerin sadece yapmak istediği şeyleri seçerek cebinizin durumuna göre seçeneklerinizi belirleyebilirsiniz. Türkiye’nin en uygun tatil cenneti Gökçeada’da unutulmaz günler yaşayabileceksiniz.