Yeşili ve mavisiyle doğanın bize armağanı Gökçeada, kendinizi cennette gibi hissedebileceğiniz kadar dingin, huzurlu ve yavaş. Hiç bir şeye yetişme korkusu olmaksızın doyasıya keyfinize göre hareket edebileceğiniz, denizin, kumun ve hayatın tadını çıkarabileceğiniz mükemmel bir yer. Tüm bu doğal güzelliklerin tadını çıkarmanın yanında, farklı din ve kültürleri de kucaklayan enfes bir tatil bölgesinden bahsediyoruz.

Gökçeada’yı merak ederek tatil planlarınız arasında almayı düşünüyorsanız adayı tam anlamıyla gezmek ve tüm güzelliklerini yaşamak için en az 5-6 günlük bir plan yapmalısınız. Bir uçtan diğer ucuna 30 kilometre olan Gökçeada, sandığınızdan çok daha fazla görülmesi gereken noktaya sahip. Tatilinizi kısa tutmak istiyorsanız konaklama yapacağınız noktayı kendi isteklerinize göre belirlemenizde fayda var. Gokceadaimroz.com olarak sizlere Gökçeada tatil planlarınız için Gökçeada pansiyon ve otellerinden kamp alanlarına kadar geniş bir yelpaze içerisinde tüm konaklama imkanlarını sunuyoruz.

Gökçeada Otelleri ve Pansiyonları

Gökçeada, ağırlıklı nüfusu merkezde olmak üzere Kaleköy, Eski Bademli, Yeni Bademli, Zeytinliköy, Uğurlu Köyü, Dereköy ve Tepeköy gibi pek çok yerleşimin haricinde Kefalos, Laz Koyu gibi pek çok noktada da hem kamp hem de otel imkanı bulabileceğiniz dağınık yerleşim yerlerine sahip. Bu nedenle Gökçeada tatiliniz boyunca Rum köylerini gezmek, sörf ve dalış yapabilmek veya kamp atabilmek için doğru lokasyonda konaklamak oldukça önemli hale geliyor. Sizin için hazırladığımız Gökçeada otel ve pansiyon rehberimize göz atarak ister konaklama türüne isterseniz konaklama yapmak istediğiniz yerleşim yerine göre Gökçeada pansiyon ve otelleri hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

eski-bademli copy
Kaleköy copy