Uğurlu Köyü Pansiyonları

Gökçeada Konaklama Alternatifleri

Gökçeada Otelleri

Gökçeada bugün için Türkiye’nin en rahat tatil yapılabilecek yerleri arasında; hem manzaraları, hem de çok sayıda tarihi noktasıyla pek çok kişinin beğenisini kazanmıştır. Gökçeada istenilen konaklama alternatifine göre her bütçeye göre uygun otel tercihleri sunan ender yerler arasında yer alıyor. Sayıları her geçen yıl artan Gökçeada otelleri arasında kendi ihtiyaçlarınıza karar vererek, istediğiniz bir oteli seçebilirsiniz. Gökçeada otel fiyatları ise Türkiye’nin pek çok tatil bölgesine göre daha uygun diyebiliriz. Gökçeada’da konaklamak isteyeceğiniz otelin konumu, mimari yapısı, sunduğu hizmetler göz önünde bulundurulduğunda Gökçeada otel fiyatları değişkenlik göstermektedir.

Gökçeada Otel Fiyatları

Gökçeada’da otel fiyatları mekana ve ihtiyaçlara göre şekillenebilir. Ortalama olarak otel fiyatları 150-160 lira arasında başlamaktadır. Bu fiyatlarda, yeterli denilecek seviyede oteller bulunabilir. Otel fiyatları 280-390 liraya kadar çıkmaktadır.  Kalmak istediğiniz otelin özelliklerini sitemizde bulunan otellere ait özelleştirilmiş sayfalardan görebilir; oda, restoran, sosyal imkanlar, lokasyon ve fiyat bilgilerine ulaşabilir, dilerseniz otelin iletişim numarasından direkt olarak kalmak istediğiniz oteli arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Gökçeada’nın geçtiğimiz yıllarda düşük seviyelerde gezen yatak kapasitesine karşılık tamamen doluluk oranında hizmet vermeye başlaması ile birlikte Gökçeada otellerinin sayısında da belirgin oranda artış yaşanıyor. Gökçeada’nın kardeşi Bozcaada’ya oranla daha büyük yüzölçümüne sahip olması nedeniyle imar açısından daha şanslı olduğunu belirtmekte fayda var. Özellikle son 3 yılda daha güzel lokasyonlarda yeni açılan oteller sayesinde adanın yatak kapasitesinde ciddi bir artış görülürken bu durum tatilcilerin lehine olarak otel fiyatlarına da yansımaya başladı.

Tüm bu gelişmelere rağmen Gökçeada’nın giderek artan turizm potansiyeli nedeniyle adanın yüksek sezonu olan Temmuz-Ağustos aylarında doluluk oranı %100 olarak devam ediyor. Bu nedenle Gökçeada’ya gelmek isteyen gezgin ve tatilcilerin adaya gelmeden önce konaklama zamanlarını iyi belirlemeleri ve mutlaka yaz başında rezervasyon yaptırmaları gerekiyor.

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır, lütfen tüm alanları doğru şekilde doldurunuz.