Gökçeada Değirmen Konukevi

Gökçeada Değirmen Konukevi Sizi Bekliyor

Beyin yorgunluğu yaşayan, iş stresini üzerinden atmak isteyenler için Gökçeada ideal bir tatil yeri olabilir. Doğal güzellikleri, Rum köyleri, temiz denizi ve sakin hayatıyla bilinen tatil merkezinde, özellikle kalabalıktan hoşlanmayan kişiler için yenilenme fırsatı doğacaktır. Eskiden bu yana İstanbul’dan gelen ve adaya yerleşen ailelerin yer aldığı tatil beldesi, zamanla pansiyon ve konaklama alanları ile daha renkli hale gelmiştir.

Değirmen Konukevi

Gökçeada otelleri içinde en beğenilen konaklama alanlarından birisi Değirmen Konukevi‘dir. Butik otel mantığı ile hizmet veren konukevi Kaleköy’de yer alıyor ve müşteri memnuniyeti asıl olarak benimsenmiş.  Doğal taşlardan yapılan yerde, 7 oda yer alıyor ve oda ile kahvaltı hizmeti birlikte sunuluyor.  Konukevinde dışarıdan yemek imkânı da bulunmakta. Öncesinde işletme yönetimine haber vererek dışarıdan yemek rezervasyonları için taleplerde bulunabilirsiniz, ancak işletme bünyesindeki yiyecek seçeneklerini değerlendirmeniz de mümkündür. Size hitap eden yiyecekler olduğunda bu durum ayrıca size hız kazandıracaktır.

7/24 İletişime Geçin

Değirmen Konukevi’nin Gokceadaimroz.com’daki sayfasına bakarak daha detaylı bilgi alabilir, rezervasyon yaptırmak isterseniz işletme sahibi Sedat Bey’i arayarak gerekli bilgileri edinebilir ve rezervasyonunuzu kısa sürede yaptırabilirsiniz. Kaleköy’ün en beğenilen butik otelleri arasında yer alan Değirmen Konukevi, içinde bulunduğu Kaleköy’ün tarihi dokusuna uygun olarak inşa edilmiş harika bir butik otel. Geniş avlusunda Sedat Bey’in sunduğu kahvaltı ve çok özel lezzetleri de değerlendirmenizi öneriyoruz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz paylaşılmayacaktır, lütfen tüm alanları doğru şekilde doldurunuz.