Gökçeada Apartları

Her geçen yıl ile birlikte turizm sektörünün artan ilgisiyla karşılaşan Gökçeada‘da konaklama hizmetleri sektöründe gelişim üst düzeyde seyrediyor. Gökçeada imar planlarının yapısı gereği daha çok butik işletmeciliğe ağırlık verilen bir ilçe olmasına karşılık son dönemde en çok yatırımı ise Gökçeada apartları alıyor.

Ev tipi basit ve eski usuldeki pansiyonların uzun yıllar boyunca konaklama ve yatak ihtiyacını karşıladığı Gökçeada, geçen yıllar içerisinde yenilenen ve profesyonelleşen pansiyonların yanında artık daha çok konfor ve rahata yönelik apartlarla da dikkati çekiyor. Pek çok açıdan turizm sektöründe bulamayacağınız rahat ortamları ziyaretçilerine sağlayan Gökçeada apartları, gün geçtikçe artan sayıları ve kalite standartlarıyla dikkati çekiyor.

Gökçeada Apart Fiyatları

Gökçeada düşük yatak kapasitesine karşılık özellikle yüksek sezon olan Temmuz-Ağustos aylarında artan ilgi nedeniyle önceden rezervasyon yapılmadan gidilecek bir tatil bölgesi değil. Tıpkı otel ve pansiyonlar gibi Gökçeada apart fiyatları da sezona ve doluluğa göre değişkenlik gösteriyor. Gökçeada apart fiyatları genel olarak geceliği 100 ila 300 TL arasında değişiyor.

Alaylı Apart

2048

Şahika Konukevi

3422

Çarpışantürk Konakları

2049

Leb-i Derya Apart

3002

Ege Apart

1704